Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AnTAres, ДІД  
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Музика » Шукаю сервіс з якісним друком на пакетах
Шукаю сервіс з якісним друком на пакетах
akfghj1234Дата: Вт, 18.07.2023, 13:39 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Статус: Offline
Шукаю сервіс з якісним друком на пакетах. Хто користувався вже таким та залишився задоволеним? Будь ласка, поділіться своїм досвідом та враженнями, це допоможе мені прийняти рішення щодо замовлення!
 
josepruitt5678Дата: Вт, 18.07.2023, 13:47 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Статус: Offline
Процес замовлення на https://hotprint.ua/production/packaging/printing-on-packages був дуже простим та зручним. Я завантажив свій дизайн на їхньому сайті і зазначив кількість пакетів, яку потрібно надрукувати. Також, мені сподобалась можливість спілкування з їхньою командою дизайнерів, які надали корисні поради та допомогли покращити мій дизайн.
 
johnsonnatalie183Дата: Вт, 18.07.2023, 13:50 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Статус: Offline
Якщо вам потрібен індивідуальний та унікальний дизайн для пакетів, рекомендую звернутися до креативних студій або графічних дизайнерів. Вони можуть створити особливий вигляд для вашого бренду, який допоможе залучити увагу клієнтів.
 
petrpetr_80Дата: Вт, 09.01.2024, 14:56 | Повідомлення # 4
Завітавший
Група: Користувачі
Повідомлення: 36
Статус: Offline
Цитата akfghj1234 ()
Шукаю сервіс з якісним друком на пакетах. Хто користувався вже таким та залишився задоволеним? Будь ласка, поділіться своїм досвідом та враженнями, це допоможе мені прийняти рішення щодо замовлення!
Хотите заказать экологически чистые и стильные бумажные пакеты https://bistroprint.kiev.ua/ru/product-category/1bumazhnye-pakety для создания неповторимого имиджа бренда, чтобы подчеркнуть индивидуальность вашего товара с удобной и качественной крафтовой упаковкой? Услуги по полиграфии от компании Bistroprint, содержащие разнообразные возможности: печать на футболках, чашках и бокалах, печать на пазлах и крафт пакетах, печать на металле, табличках и других любых поверхностях, а также производство бумажных пакетов. Сервис использует только передовые технологии и высококачественные материалы для достижения наилучшего результата. Выбирайте проверенную полиграфию в Киеве, которая делает любой бизнес видимым и запоминающимся. Закажите печать и будете приятно удивлены скоростью и качеством предоставляемых услуг. Доверьте компании свои идеи, а они сделают все возможное для их успешного воплощения.
 
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Музика » Шукаю сервіс з якісним друком на пакетах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz