Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AnTAres  
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Спорт » Силовые тренировки
Силовые тренировки
vi3665804Дата: Чт, 16.03.2023, 15:52 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 18
Статус: Offline
Добрый день! Подскажите, как разработать индивидуальную силовую тренировку для себя?
 
kirshyk810Дата: Чт, 16.03.2023, 21:37 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 13
Статус: Offline
Разработать индивидуальную программу силовых тренировок Вы сможете самостоятельно, если изучите информацию на сайте  Strongshoр https://strongshop.com.ua/bodibilding/trenirovochnye-sistemy , там автор собрал все самые известные системы силовых тренировок. Каждая система подробно расписана, есть много полезных рекомендаций , предложены книги для изучения. Я думаю, что изучив внимательно всю информацию, Вы сможете найти самый оптимальный вариант программы.
 
Slavik1993Дата: Вт, 11.04.2023, 22:15 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
Челы тут
 
druidshevchenkoДата: Нд, 07.05.2023, 18:27 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 5
Статус: Offline
треба робити з розумом навантаження, щоб ненашкодити своєму здоров'ю
 
ivaskinasnezanaДата: Нд, 24.09.2023, 13:39 | Повідомлення # 5
Завітавший
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Статус: Offline
Якщо хочете справді отримати швидше бажаний результат, то звісно без спортивного харчування не обійтися. Я майже рік просто займалася в спортзалі і м'язи підтягнулися, але це абсолютно не те, що хотілося б. Порадившись із тренером, ми визначилися з тим, що конкретно мені потрібно: вітаміни і жироспалювальні добавки, і я почала їх заказала на сайті Спорт Знаток https://sportznatok.com.ua/ . Фігура почала швидше змінюватися на краще і я дуже задоволена.
 
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Спорт » Силовые тренировки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz