Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Crasher, Crazy_Faust, ДІД  
Андрушівський Форум » Интернет » Путівний » Андрушівська дошка оголошень
Андрушівська дошка оголошень
BooMkaДата: Ср, 16.04.2008, 14:48 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 6
Статус: Offline
Створена Андрушівська Дошка оголошень http://znaydu.info/ найближчим часом проведу рекламу по андрушівці, також є так сказати офіс де за 2-3 грн, ще не вирішив.. можна дізнатися про те що Вас цікавить, це для тих в кого нема компа або инета... Ось так..

Андрушівська дошка оголошень http://znaydu.info/
 
Legion_CondorДата: Ср, 16.04.2008, 19:08 | Повідомлення # 2
Шанований
Група: Користувачі
Повідомлення: 502
Статус: Offline
BooMka, а коли там щось буде?
 
BooMkaДата: Ср, 16.04.2008, 19:34 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 6
Статус: Offline
Quote (Legion_Condor)
BooMka, а коли там щось буде?

я думаю, що на протязі місяця після проведення реклами, вже буде близько 200 оголошень, а може і більше. Як Ви побачили, дошка платна, це не є мінусом, наприклад ви розмістили свое оголошення на безкоштовній дошці - прочитають її тільки ті хто має комп та інет.
В нашому випадку, про Ваші оголошення можуть дізнатися всі! Для цього треба тільки підійти в Київстар та сказати що саме Ви шукаете.

Ще набагато зручніше та дешевше, чим робити оголошення, купувати клей або скотч та бігати день або 2 по Андрушівці щоб заклеїти її всю своїми оголошеннями.


Андрушівська дошка оголошень http://znaydu.info/
 
nosferatuДата: Чт, 17.04.2008, 02:01 | Повідомлення # 4
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
BooMka, андрушівка маленька, мона все і на словах переказати)) Скільки уде коштувати 1 оголошення? І чи будете ви його клеїти по андрушівці?


 
BooMkaДата: Чт, 17.04.2008, 02:33 | Повідомлення # 5
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 6
Статус: Offline
Quote (nosferatu)
BooMka, андрушівка маленька, мона все і на словах переказати))

:)) Хочете я у Вас запитаю послуги по будівництву чи ремонту ? скажете адреси та номера телефонів майстрів ??
Наприклад: Ремонт моб. телефонів... тільки не пишіть мені тут адресу Василя з 7-го класу чи щось подібне, дайте адресу спеціаліста. Про продаж телефонів я взагалі мовчу.. Я цим хочу сказати що поки ви дізнаетесь зі своеї маленької Андрушівки що Василь продає свого телефона, то Василь вже давним давно його продасть и забуде.
Quote (nosferatu)
мона все і на словах переказати

Ви впевнені в цих словах ? 50 тематик оголошень зможете передати на словах ?? з адресами і телефонами ? сумніваюсь.
Quote (nosferatu)
Скільки уде коштувати 1 оголошення?

Я думаю не більше 5 гривень.
Quote (nosferatu)
І чи будете ви його клеїти по андрушівці?

Навіщо ?? Ми будемо клеїти свою рекламу, для того щоб звернути увагу всієї Андрушівки на наш сервіс.
А потім, коли люди звикнуть до цього, і при першій необхідності (наприклад зняти квартиру) будуть йти не оголошення шукати по стовбах, а прийдуть до нас і все дізнаються, можна і роздрукувати... (Це для тих в кого немає комп'ютера)


Андрушівська дошка оголошень http://znaydu.info/
 
BooMkaДата: Чт, 17.04.2008, 02:40 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 6
Статус: Offline
І взагалі, це тільки для Андрушівки вона Андрушівська дошка оголошень, а для України вона Українська, обмежень по регіонам немає.

Андрушівська дошка оголошень http://znaydu.info/
 
nosferatuДата: Чт, 17.04.2008, 14:19 | Повідомлення # 7
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
BooMka, кажи якого тобі майстра дати номер...дам любого, і не з 7го класу, а щодо телефонів то я особисто в андрушівці тели не купляю і людям не рекомендую!от-так)) biggrin


 
AnTAresДата: Чт, 17.04.2008, 22:02 | Повідомлення # 8
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Quote (nosferatu)
тели не купляю

ТИм паче у якогось василя!!!
BooMka, твої оголошення нах ніком не потрібны!! якшо я хочу шось продати то я розказую про це своэму ближчому оточенню, якшо клыінтури нема то елементарно можна розклеїти по стовбах оголошення а те шо ти придумав то просто нарізання капусти!!!лохотрон одним словом!!!!а майстра знайти в андрушівці нефіг шо!! люди вже 30 років находять! просто попитать у знайомих!! андрушівка дійсно маленька!


Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.


Повідомлення змінив AnTAres - Чт, 17.04.2008, 22:05
 
nosferatuДата: Пт, 18.04.2008, 01:06 | Повідомлення # 9
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
BooMka, дивись ти за свою рекламу хочеш 5 грн, але ти зара рекламуєш свій сайт у нас...коротше кажучи де наші гроші))) biggrin


 
SQRДата: Пт, 18.04.2008, 22:06 | Повідомлення # 10
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
Да точно, носф 2 грн. і я як свідок,,,



 
Андрушівський Форум » Интернет » Путівний » Андрушівська дошка оголошень
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz