Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AnTAres  
Андрушівський Форум » Їжа для розуму » Людям про людей » Обладнання для кафе, барів та ресторанів
Обладнання для кафе, барів та ресторанів
ethaneadrian18Дата: Чт, 07.03.2024, 13:25 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Статус: Offline
Доброго дня. Я вітаю вас. Планую відкрити свою пекарню і зараз потрібна якісна техніка. Мені необхідно придбати тісторозкатки, жарочні, пекарські шафи та інше. Бажано купити все в одному місці. Буду вдячний за поради, де це можна зробити.
 
bootundefined8424Дата: Чт, 07.03.2024, 13:34 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Статус: Offline
Доброго дня. У мене є чудове рішення для вас - компанія "Enjoy-Trade" https://www.enjoy-trade.com.ua/ . Вони спеціалізуються на обладнанні для підприємств громадського харчування. У них великий досвід роботи і широкий асортимент техніки, включаючи тісторозкатки, жарочні, пекарські шафи та багато іншого. Крім того, вони пропонують товари різних цінових категорій, тому ви знайдете щось, що підійде під ваш бюджет. Якість продукції завжди на висоті, тож ви точно не пошкодуєте про свій вибір.

Повідомлення змінив bootundefined8424 - Чт, 07.03.2024, 13:34
 
Андрушівський Форум » Їжа для розуму » Людям про людей » Обладнання для кафе, барів та ресторанів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz