Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ДІД, Crazy_Faust, AnTAres  
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » НЛО (Чи вірите ви в НЛО???)
НЛО
Чи вірите ви в НЛО???
1. Так [ 9 ] [64.29%]
2. Ні [ 5 ] [35.71%]
Усього відповідей: 14
nosferatuДата: Сб, 23.02.2008, 17:05 | Повідомлення # 21
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
Hallboy, це не доказано і не флуди) якщо доказано то покажи де це доказали?


 
CrasherДата: Сб, 23.02.2008, 22:11 | Повідомлення # 22
Прижився
Група: Користувачі
Повідомлення: 115
Статус: Offline
Quote (SatanuGa)
Crasher, видно шо ти хреново біологію знаєш

Це ти мабуть хреново понімаєш! angry не обов'язково енелошніки дихають киснем!
Навіть доказано, шо людина може дихать сумішшю гелію, азоту і ше декількох елементів


<= зарегайтесь!!!
 
nosferatuДата: Сб, 23.02.2008, 22:12 | Повідомлення # 23
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
Crasher, я тобі потом поясню, чому кисень...хай нам "тупим" сатан пояснить...мені цікава його думка...


 
SatanuGaДата: Сб, 23.02.2008, 22:22 | Повідомлення # 24
Новачок
Група: Геймери
Повідомлення: 30
Статус: Offline
Цікава ок - моя думка така: якщо інопланетяни існують то вони не обовязково 8-ми глазі ілі 5-ти ногі може це створіння,які подібні до людей але більш розвинені і не дихають всякою ху...ю

CS ruleZZzzZZzzZZ :)
 
nosferatuДата: Сб, 23.02.2008, 22:24 | Повідомлення # 25
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
SatanuGa, ти помиляєшся....а кисень шукають для того щоб перевірити чи можуть там існувати рослини....навіть якщо інопланетяни не дихають живитись вониж чимось мають....така в мене думка.....


 
HallboyДата: Вт, 26.02.2008, 13:31 | Повідомлення # 26
Головний АДМІНІСТРАТОР
Група: Користувачі
Повідомлення: 91
Статус: Offline
Може хтось і правий, але ніхто незнає на 100% що вони хавають і пють!!!!!! happy



 
[F]aHaTДата: Пт, 29.02.2008, 18:44 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





це якись китайци чи ше хтось кому немае шо робити - придумали, нашили якихось костюмив, и коли напьються то литають) бо нема шо робиши) литають - думають шо ше хтось налье)))) вси говорять - НЛО и т.д. Може вони там десь и е, но я лично не вирю
 
SQRДата: Сб, 01.03.2008, 19:20 | Повідомлення # 28
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
По перше в мене є докази (Фото і відео) що інопланетяни існують, але і є Відео в якому совецькі вчені показують як вони придумували літаючі тарілки, їхні удачі і неудачі. Але є така думка що це відео придумано для того щоб не почалось паніки серед населення. І такі факти (не чисто докази про інопланетян але другого пояснення не мають), наприклад як Велика китайська стіна, вона вроді і не тяжко построєна, але якщо подивитися з космосу то вона построєна буквою " Г ", причому абсолютно рівно, не зважаючи на гори і річки. так само про піраміди, і про храм в індії що построєний з 3-х гранітних камінчиків обтесаних абсолютно рівно, з лазерною точністю, краями. Так це ше Х"ня, вага цього камінчика 150000 тон dry dry dry dry як вони його підняли?



 
AnTAresДата: Сб, 01.03.2008, 19:28 | Повідомлення # 29
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Є інопланетяни на землі, чи були і чи будуть??? це ми(простий наро взнаємо самі останні тимпаче в У країні!! зараз така інформаціє лежить у архівах з грифом"СЕКРЕТНО" і пока ту папочку десь опублікують пройде не менш 50ти років і то достайменість фактів ніхто не гарантує!!!(а все шо по ЯЩИКУ показуютб і внепті і по радіо, то так задурити нам голови!!! Шоб ми всю правду не взнали_+|І всі ті фото, відео і прочі докази сплошна брехня!!!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
SQRДата: Нд, 02.03.2008, 09:50 | Повідомлення # 30
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
Ну не знаю чи брехня все, но якийсь маленький процент усього може і правда wink wacko wacko wacko



 
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » НЛО (Чи вірите ви в НЛО???)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz