Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

Модератор форуму: ДІД, Crazy_Faust, AnTAres  
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Ваша релігія (тест)
Ваша релігія
AnTAresДата: Пн, 25.02.2008, 09:54 | Повідомлення # 31
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
nosferatu, я не знаю їхніх переконань і на багато запитань міг би дати точнішу відповідь тому.що їх можна по різному трактувати!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
nosferatuДата: Пн, 25.02.2008, 10:58 | Повідомлення # 32
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
AnTAres, мені ті запитання здалися конкретними...я з деякими переконаннями релій знайомий.


 
AnTAresДата: Пн, 25.02.2008, 16:05 | Повідомлення # 33
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Незнаю релігія це не моє!!!! я реаліст!! якшо хтось мені докаже шо якість боги чи ше шось там реально існує то я буду вірити покищо я ні одного переконливого(як на мій погляд) доказу не бачив!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
nosferatuДата: Пн, 25.02.2008, 16:09 | Повідомлення # 34
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
AnTAres, у долю віриш??


 
Crazy_FaustДата: Пн, 25.02.2008, 16:38 | Повідомлення # 35
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлення: 63
Статус: Offline
nosferatu, ти маєш на увазі, що тіпа доля кожного вже розписана і вже нічого не можна змінити ти це маєш на увазі???????????????

 
AnTAresДата: Пн, 25.02.2008, 16:42 | Повідомлення # 36
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
nosferatu, Я не вірю!!!! бо нема доказів!!!! і якшо хочу грати в групі то я граю!!! якшо хочУ то ні!!! якшо я хочу їсти суп я його їм а нехочу неїм!!! ну де тут "доля"?

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.


Повідомлення змінив AnTAres - Пн, 25.02.2008, 16:43
 
CrasherДата: Пн, 25.02.2008, 19:35 | Повідомлення # 37
Прижився
Група: Користувачі
Повідомлення: 115
Статус: Offline
AnTAres, якщо вважати, що доля - це те, шо вже все розписано, то там мабть розписано, шо ти захочеш, а шо ні, в цьому і є прикол! cool

<= зарегайтесь!!!
 
AnTAresДата: Пн, 25.02.2008, 21:09 | Повідомлення # 38
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Crasher, ну я захочу долю свою сам змінить???!!!! я наприклад не вірю в долю!! людина сама створює собі долю тоїсть планує своє життя і живе так як вважає за потрібне!(якшо все розписано то нафіга нас зробили такими вумними??) всмислі людей!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.


Повідомлення змінив AnTAres - Пн, 25.02.2008, 21:18
 
nosferatuДата: Пн, 25.02.2008, 21:41 | Повідомлення # 39
Мегамайстер
Група: Адміни
Повідомлення: 163
Статус: Offline
AnTAres, є такі речі які змінити неможна...а про суп якийсь не вдалий приклад biggrin


 
AnTAresДата: Пн, 25.02.2008, 21:51 | Повідомлення # 40
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
nosferatu, які речі не можна змінити??? якшо доля розписує моє життя то і суп туди тож входить!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Ваша релігія (тест)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz