Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: ДІД, Crazy_Faust, AnTAres  
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Курсы английского языка
Курсы английского языка
yura-kykochka123Дата: Сб, 06.05.2023, 00:10 | Повідомлення # 11
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
Мова програмування JavaScript - https://lviv.itea.ua/courses-itea/javascript-roadmap/ популярна серед молодих девелоперів. Вона широко застосовується в браузерах для створення інтерактивних веб-сторінок, для розробки призначених для користувача інтерфейсів з використанням різноманітних фреймворків. Вона також використовується базами даних MongoDB і CouchDB для написання сценаріїв та формування запитів, деякими платформами для декстопів і серверів, зокрема Node.js.Експерти прогнозують, що з часом застосування JavaScript буде тільки розширюватися. Починаючи з азів і закінчуючи професійним рівнем ви познайомитесь із мовою програмування JavaScript. Також є окремі курси з вивчення js-бібліотек jQuery і Angular.
 
andrew44Дата: Пт, 19.05.2023, 22:00 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
smile
 
savickaya230921Дата: Чт, 01.06.2023, 13:22 | Повідомлення # 13
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
А я власно я з таким питанням, де можна пройти курси польської мови, донька хоче вивчити мову і вступати в польский освітній заклад після 11 класу
 
savickaya230921Дата: Чт, 01.06.2023, 13:28 | Повідомлення # 14
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
Цитата savickaya230921 ()
А я власно я з таким питанням, де можна пройти курси польської мови, донька хоче вивчити мову і вступати в польский освітній заклад після 11 класу


Поділюсь з вами координатами центру Slavic Languages Center в Києві - https://slavic-center.com.ua/uk/kudi-postupiti-pislya-11-klasu/ після 11 класу міій син пройшов курс польської і отримав сертифіт, і після цього без проблем вступив у Польщі в навчальний заклад. Рекомендую вам звернутися до центру і Ви отримаєте детальну інформацію про шанси вступу в кращі польські навчальні заклади.
 
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Курсы английского языка
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz