Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: ДІД, Crazy_Faust, AnTAres  
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Закінчилася страховка
Закінчилася страховка
LolliiPOPДата: Ср, 03.04.2024, 18:32 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 5
Статус: Offline
Народ підкажіть. Мене не було в місті деякий час, тут повернулися і поїхали на своєму авто, і забули що поліс страхування вже закінчився. Його треба одразу робити новий?
 
CharlittoДата: Чт, 04.04.2024, 14:12 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 5
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Народ підкажіть. Мене не було в місті деякий час, тут повернулися і поїхали на своєму авто, і забули що поліс страхування вже закінчився. Його треба одразу робити новий?


Це питання дійсно важливе, оскільки керування автомобілем без чинного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) є порушенням закону і може мати наслідки. Мі брат колись забув поновити страховку вчасно. І під час повернення з відрядження його зупинили інспектори поліції.Йому виписали штраф за відсутність поліса.

Щоб уникнути подібних неприємностей, важливо пам'ятати: після закінчення терміну дії попередньої страховки обов'язково треба невідкладно оформити нову. За законом водієві дається лише 10 календарних днів "відстрочки" для врегулювання питання страхування. Проте краще не зловживати нею, адже керування без поліса є підставою для штрафу.

Детальніше про правила та нюанси цього питання розповідається https://www.online.ua/press-r....yi-diyi у цій статті.
 
tefangaДата: Чт, 11.04.2024, 01:42 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 13
Статус: Offline
Так, краще одразу звернутися за новим.
Якщо-що, то ось хороша компанія де можна швидко оформити будь-яку страховку, при чому онлайн https://ingo.kiev.ua/
Осаго і каско я замовляв саме там, поки що жодного разу не пошкодував)
 
Андрушівський Форум » Спілкування » Флейм » Закінчилася страховка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz