Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: AnTAres, ДІД  
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Творчість » Музична творчість! (Хто займається музикою? музиканти всі сюди!)
Музична творчість!
AnTAresДата: Пн, 10.03.2008, 16:52 | Повідомлення # 21
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
MaSTeR,
Quote (MaSTeR)
Ха-ха!!!Я придставдляю,як завидно чи злісно дивитися на нас (наша група) музикантам які вчилися в школі музичній і не грають,а ми тіпа тут такі вискочки(Самоучки),які не маємо муз освіти,та щей граємо разом

Ет точно !!! я ща знаю багато людей які вчилися По 8-10 років у музичній школі, мають атестат і зараз взагалі не грають!!!! Я вчуся всього 5 місяців і вже граю в групі і вспів виступити! biggrin


Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
MaSTeRДата: Пн, 10.03.2008, 17:03 | Повідомлення # 22
Бувалий
Група: Музиканти
Повідомлення: 160
Статус: Offline
AnTAres, biggrin biggrin biggrin
Мда----------------------Везунчики!!!!!!!!!Ну і не тіки,тут праця і бажання присутня
 
СушикДата: Пн, 10.03.2008, 18:04 | Повідомлення # 23
Спілкуюсь
Група: Андрушівчани
Повідомлення: 70
Статус: Offline
MaSTeR, повниш як колись лев в школу з скрипкою ходив?



 
SQRДата: Пн, 10.03.2008, 18:50 | Повідомлення # 24
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
Quote (MaSTeR)
Ха-ха!!!Я придставдляю,як завидно чи злісно дивитися на нас (наша група) музикантам які вчилися в школі музичній і не грають,а ми тіпа тут такі вискочки(Самоучки),які не маємо муз освіти,та щей граємо разом

ГГ..... не хвальтіся..... я озьдо наприклад нікуди не ходив і нехожу і не буду ходити....... Не розумію я цього dry




 
MaSTeRДата: Пн, 10.03.2008, 18:59 | Повідомлення # 25
Бувалий
Група: Музиканти
Повідомлення: 160
Статус: Offline
Quote (Сушик)
MaSTeR, повниш як колись лев в школу з скрипкою ходив?

Помню!!!!Лев і скрипка несовместимі речі biggrin biggrin biggrin
 
MaSTeRДата: Пн, 10.03.2008, 19:00 | Повідомлення # 26
Бувалий
Група: Музиканти
Повідомлення: 160
Статус: Offline
Quote (SQR)
ГГ..... не хвальтіся..... я озьдо наприклад нікуди не ходив і нехожу і не буду ходити....... Не розумію я цього

Так і ми нікуди не ходили,тоже дома вчилися самі
 
Legion_CondorДата: Пн, 10.03.2008, 19:11 | Повідомлення # 27
Шанований
Група: Користувачі
Повідомлення: 502
Статус: Offline
MaSTeR, може кожен, але не кожен досягає, того тобі respect respect respect !!!!!!!!!!!!
 
MaSTeRДата: Пн, 10.03.2008, 19:44 | Повідомлення # 28
Бувалий
Група: Музиканти
Повідомлення: 160
Статус: Offline
Quote (Legion_Condor)
MaSTeR, може кожен, але не кожен досягає, того тобі !!!!!!!!!!!!

biggrin :D biggrin Люблю повагу (десь таке чув) biggrin :D biggrin просто захотів і тоді мій світ перевернувся


Повідомлення змінив MaSTeR - Пн, 10.03.2008, 19:44
 
ma96ewДата: Нд, 22.09.2019, 00:02 | Повідомлення # 29
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 3
Статус: Offline
Знакомый есть, играет на слух на гитаре, купил миди-клавиатуру и научился на ней играть, обожает джаз, причем какой-то фри-джаз, где играют без нот группой, импровизация одна. И это ни дня в музыкалке. Самое интересное, он по этому поводу переживает и комплексует, не хватает ему этой школы, говорит. А я пытаюсь объяснить, что он без этого знает больше тех, кто эту школу успел окончить. И он музыку не бросил после выпускного, а живет ею, любит ее и о многих композиторах может долго и интересно рассказывать.
 
lydmilaivannik35Дата: Вт, 11.05.2021, 12:17 | Повідомлення # 30
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Статус: Offline
Музыканты это прекрасные люди. ТО что они создают, это очень круто
 
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Творчість » Музична творчість! (Хто займається музикою? музиканти всі сюди!)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz