Головна сторінка | RSS

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


$$$l

  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: AnTAres, ДІД  
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Творчість » Що означає ваш нік??????? (Хто вам придумав нік або із чого все почалося !!)
Що означає ваш нік???????
SQRДата: Чт, 28.02.2008, 15:05 | Повідомлення # 11
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
Ну історія мого ніка трохи довга але розкажу. І так почнемо з того що моя фамілія КОРНІЦЬКИЙ тому мої однокласники почали на мене казати "корінь", потім ми з носферату почали вивчати Qbasic а в ньому корінь квадратний з числа подається командою SQR, ну от ми і придумали.



 
CrasherДата: Чт, 28.02.2008, 20:53 | Повідомлення # 12
Прижився
Група: Користувачі
Повідомлення: 115
Статус: Offline
А в мене навіть історії ніка нема... просто побачив, шо є Андрушівський сайт, рішив зареєструватись, а ніка не придумав, і тут на думку випадково спало слово Crasher, тоді я не знав, що це означає, зате приємно звучить, ганенько пишеться =) От я зареєструвався, подививсь в словник і побачив, шо Crash - аварія, а Crasher - той, хто їх створює, або ще той, хто щось весь час ламає...але тоді мені вже було пофіг і тим більше нік змінити я вже не зміг.|||ось така кумедненька історія smile

<= зарегайтесь!!!
 
SQRДата: Пт, 29.02.2008, 15:51 | Повідомлення # 13
Приживаюсь
Група: Геймери
Повідомлення: 81
Статус: Offline
Ну ти крашер і ломак, все ломаєш!!!!!!



 
[F]aHaTДата: Пт, 29.02.2008, 21:53 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





а в мене цих никив миллион) шучу пару штук) дивився кароче кино "Ментовские войни 3" (серила, ну там кароче 12 серий вроде) фильм класний) Там був один штем прикольний - фанат - поганяло) Ну я кароче потом ришив в кс пограти и написав Fanat, потом - FaHaT, а якось у мене бухали, ну випили потом до компа, ну ясно шо в нет зразу, а потом кс (и вроде Сатанище, тики не повню в який раз) и типа каже шо в тебе за ник - типа читае фахат, а я кажу фанат, и я написав [F]aHaT, типа [англ буква]укр букви wink от така то хня получаеться)
 
SatanuGaДата: Сб, 01.03.2008, 12:50 | Повідомлення # 15
Новачок
Група: Геймери
Повідомлення: 30
Статус: Offline
Я думою з моим ником все ясно ))) SataNuGa це так по приколу, а насправди мий ник SataN ))))

CS ruleZZzzZZzzZZ :)
 
AnTAresДата: Сб, 01.03.2008, 21:03 | Повідомлення # 16
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Quote (SatanuGa)
насправди мий ник SataN ))))

НУ і Що ж означає твій справжній нік!!???


Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
AnTAresДата: Вт, 04.03.2008, 20:31 | Повідомлення # 17
Прижився
Група: Модератори
Повідомлення: 227
Статус: Offline
Crazy_Faust, А Ти про свій! бо корінь вже написав А ти нє!

Бас - главный инструмент в любой группе. Может не быть чего угодно, барабанов, гитар, вокалиста, но бас есть всегда.
 
Crazy_FaustДата: Вт, 04.03.2008, 21:04 | Повідомлення # 18
Бувалий
Група: Модератори
Повідомлення: 63
Статус: Offline
Ладно вговорили: короче так точно не помню в якому класі ми читали твір здається його написав Гете і називається він вроді "Доктор Фауст"... далі кому цікова прочитає цей твір... ну а нік я придумав сам... Crazy_тому що я скажений, а Faust_тому що мені сподобався цей персонаж.



Повідомлення змінив Crazy_Faust - Вт, 04.03.2008, 21:16
 
SatanuGaДата: Ср, 05.03.2008, 15:22 | Повідомлення # 19
Новачок
Група: Геймери
Повідомлення: 30
Статус: Offline
AnTAres, ти що взагалі не чув слова "сатана" чи "демон"?? вони означають щось зле .)) (Сатан, якщо брати з літератури-один із головних демонів).

CS ruleZZzzZZzzZZ :)
 
MaSTeRДата: Ср, 05.03.2008, 20:35 | Повідомлення # 20
Бувалий
Група: Музиканти
Повідомлення: 160
Статус: Offline
Crazy_Faust, Це що один твір який ти почитав із зарубіжки??????????????
 
Андрушівський Форум » Відпочинок, розваги » Творчість » Що означає ваш нік??????? (Хто вам придумав нік або із чого все почалося !!)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Використовуються технології uCoz